Menu

Turniej Integracyjny Społeczności Szkolnej

2020-03-07

VI edycja Turnieju 2019/2020

Przed nami już VI edycja Turnieju Integracyjnego. W tym roku zmieniliśmy nieco formulę Turnieju. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i zasadami obowiązującymi w tym roku. Jak zawsze z niecierpliwościa czekamy na to wyjątkowe sportowe wydarzenie w naszej szkole.

Regulamin i zasady VI edycji Turnieju - pobierz

___________________________________________________________________

 

V edycja Turnieju

 

____________________________________________________________________

IV edycja Turnieju.

 

Przed nami już IV edycja Turnieju Integracyjnego. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i zasadami obowiązującymi w tym roku. Jak zawsze z niecierpliwościa czekamy na to wyjątkowe sportowe wydarzenie w naszej szkole.

Regulamin i zasady IV edycji Turnieju - pobierz.

Skontaktuj się z nami

Regulamin plików cookies