Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

Rozpoczynamy rok szkolny 2019/2020, życzę Państwu, spokojnej i satysfakcjonującej pracy, wytrwałości i wyrozumiałości, siły do zrealizowania ambitnych planów i przedsięwzięć edukacyjnych, satysfakcji z podjętej pracy. Wszystkim Uczniom, szczególnie tym, którzy rozpoczynają przygodę z nauką, życzę wiele radości z rozwoju własnych zainteresowań oraz uzdolnień.

Szkoła to bezpieczne, przyjazne i fascynujące miejsce, a zdobywana wiedza i umiejętności umożliwiają realizację życiowych sukcesów. Jestem przekonany, że każdy dzień spędzony w szkole będzie przynosził nowe doświadczenia i wiedzę, którą w przyszłości spożytkujecie jak najlepiej.

Rodzicom, życzę, aby osiągnięcia Waszych dzieci były dla Was nieustającym powodem do dumy.

Marek Czarnota