Menu

OGŁOSZENIE SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATU.

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

Szkolne Koło Wolontariatu organizuje akcję zbiórki maseczek zabezpieczających przed koronawirusem. Chcielibyśmy przekazać je seniorom i pracownikom Domu Pomocy Społecznej w Skierniewicach lub innym osobom potrzebującym. 

Maseczki mogą być jednorazowego lub wielokrotnego użytku. 
Liczy się każda sztuka !

Chętnych, którzy chcą dołączyć do akcji i pomóc, prosimy o dostarczanie maseczek do szkoły: od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 14.00. W dostarczeniu prosimy o pomoc Rodziców. W szatni przygotowany jest pojemnik na maseczki. Do każdej torebki z maseczką/maseczkami prosimy dołączyć imię i nazwisko ucznia. 

Wiemy, że jak zawsze okażecie wielkie serca i pomoc osobom potrzebującym !!

Dziękujemy za wsparcie akcji i życzymy duuuuużo zdrowia !

Skontaktuj się z nami

Regulamin plików cookies