Menu

Akcja Szkolnego Koła Wolontariatu

W  ramach działalności Szkolnego Koła Wolontariatu w naszej szkole odbywa się akcja zbiórki pieniędzy na leczenie 16-letniego Wiktora Foksa (foto)- ucznia, młodego piłkarza, którego dotknęła ciężka choroba - nowotwór kręgosłupa. Wiktor jest po częściowej operacji, w trakcie chemioterapii. Czeka go również dodatkowe leczenie uzupełniające oraz rehabilitacja, a to wszystko wiąże się z dużymi kosztami. Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem włączyli się w akcję, która jest przeprowadzana także w innych szkołach, środowisku sportowym oraz w Internecie siepomaga.pl/wiktor-foks. Zbiórka będzie trwała do poniedziałku 18.11, następnie pieniądze będą przeliczone, sporządzimy protokół i przekażemy całą kwotę rodzicom Wiktora.

BARDZO WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY, ODZEW JEST OGROMNY, KOLEJMY RAZ POKAZALIŚCIE WIELKIE SERCA.

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu                                                                                     

Honorata Lipska

 

Skontaktuj się z nami

Regulamin plików cookies