Menu

Dzień Babci i Dziadka.

W Naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta, jest tradycją na stałe wpisaną w kalendarz imprez szkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. 
Ta wspaniała impreza odbyła się w naszej szkole 31 stycznia. Wyjątkowych gości powitał Dyrektor szkoły. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie obejrzeli żywiołowy program artystyczny. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.
Część artystyczna, przygotowana przez wychowawczynie klas edukacji wczesnoszkolnej, zakończyła się wspólnym odśpiewaniem 100 lat, następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych dziadków upominkami, przygotowanymi własnoręcznie.  Dyrektor szkoły, Marek Czarnota złożył wszystkim zgromadzonym serdeczne życzenia. W dalszej części uroczystości goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Babcie i dziadkowie opuszczali naszą szkołę ze wzruszeniem, dziękując za miło spędzone chwile.

Skontaktuj się z nami

Regulamin plików cookies