Menu

 

Dzień Dziecka 

Uśmiechy, radość, spotkania integracyjne, sportowe, wycieczki, tak w skrócie można opisać Dzień Dziecka zorganizowany przez wychowawców, nauczycieli w SP 7.

Uczniowie klas I - III wybrali się z wizytą do Rodzinnego Parku Rozrywki w Bałtowie. Jura Park Bałtów to miejsce rozrywki dla każdego. Karuzele, dmuchańce, trampoliny i inne atrakcje czekały na gości z SP 7 w Skierniewicach. Wychowawczynie razem z przedstawicielami Biura Turystycznego "GLOB" zadbały o niezapomniane wrażenia i atrakcje. Najmłodsi cały czas wspominają wyjazd i pytają o ponowną wizytę Bałtowskim Kompleksie Turystycznym.

Natomiast uczniowie klas IV - VIII Dzień Dziecka spędzili na wycieczka po ciekawych miejscach Skierniewic oraz na zajęciach sportowo - integracyjnych. Wspólne spotkania po czasie edukacji zdalnej dostarczyły uczniom dobrych wrażeń.

Skontaktuj się z nami

Regulamin plików cookies