Menu

Dzień Pluszowego Misia

 

Mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką czy w kubraczku... Chyba każdy posiada własnego ulubionego misia pluszowego. Jest to jedna z najpopularniejszych zabawek w Europie już od XIX wieku! Miś pluszowy nieodłącznie kojarzony jest
z beztroskim czasem dzieciństwa. Wiele razy, pewnie, dla Was był kumplem do zabawy, kompanem podróży, przyjacielem, któremu można wszystko powiedzieć, antidotum na nocne koszmary. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, co widać na naszym filmie, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!” Również uczniowie naszej szkoły są wiernymi przyjaciółmi pluszowych maskotek. Pamiętali o urodzinach Misia
i z okazji jego święta przygotowali miłą niespodziankę. Dziękujemy wszystkim uczniom za piękne prace!!!  

Skontaktuj się z nami

Regulamin plików cookies