Menu

Kilka słów o Sejmie.

Uczniowie klas VIII spotkali się z posłanką na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VIII, kończącej się kadencji, p. Dorotą Rutkowską. Pani poseł opowiedziała o różnych aspektach wykonywanej pracy, o obowiązkach wynikających z pełnionej funkcji, odpowiadała na różne pytania zadawane przez uczniów dotyczące bieżących spraw i tematów, nie tylko z obszaru polityki. Opowiedziała także o własnych doświadczeniach zawodowych. Pani poseł przyniosła wyjątkowe odznaczenie, Order Narodowy Legii Honorowej. Jest to najwyższe odznaczenie nadawane przez państwo francuskie. Dla naszego gościa, to pożegnalne spotkanie w tej roli. Nie zobaczymy Pani poseł w Sejmie IX kadencji. Jednak, jak sama przyznaje, traktuje tą sytuację, jako nowe wyzwanie i podjęcie nowych wyzwań zawodowych.

Skontaktuj się z nami

Regulamin plików cookies