Menu

Konkurs plastyczny pt. „Niebiesko Mi”

 

2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 wzięli udział w konkursie plastycznym. Przez swoje pracy wyrazili jak postrzegają koleżanki i kolegów ze spektrum autyzmu obok siebie. 

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Filip Szczepaniak kl. I

II miejsce – Piotr Łopatka kl. IV B

III miejsce - Jakub Domański kl. II

 

Wyróżnienia otrzymują:

Maria Paradowska kl. I

Franciszek Paradowski kl. I

Michalina Dyrda kl. I

Aleksandra Domańska kl. IV B

Mateusz Rosołek kl. IV B

Julia Wieczorek kl. II

Jakub Muras kl. II

 

Wszystkim uczestnikom konkursu serdeczne gratulujemy. Życzymy wielu sukcesów, zachęcamy do podejmowania wyzwań. Organizatorzy konkursu przygotowali nagrody zarówno dla laureatów jak i osób wyróżnionych.  Ze względu na panującą sytuację w kraju o odebraniu nagrody poinformujemy niebawem.

Skontaktuj się z nami

Regulamin plików cookies