VIII Międzyszkolny Konkurs Mini Playback Show.

Za nami kolejna edycja Międzyszkolnego Konkursu Mini Playback Show. Jak we wszystkich poprzednich udział wzięły muzyczne gwiazdy piosenki polskiej oraz zagranicznej m. in.: Maryla Rodowicz, Viki Gabor, Cleo, Tina Turner, David Bowie czy Dua Lipa, czyli młodzi artyści ze skierniewickich szkół podstawowych. Jury w składzie: Monika Kotowska, Karolina Kolasa, Konrad Sala, Artur Sułek oceniało charakteryzacje, poprawną imitację śpiewu, właściwy dobór repertuaru, poczucie rytmu i ogólne wrażenie artystyczne. Burzliwe obrady jurorskiego gremium przyniosły werdykt:

Soliści - Klasy I-III

1. Aleksandra Radek (Alicja Majewska) SP nr 4
2. Iga Szwed (Sarsa) SP nr 4
3. Marianna Skiba (Viki Gabor)

Zespół Klasy I-III

1. SP nr 1 - Zuzanna Siemińska, Natalia Stopińska, Oliwier Asman, Zuzanna Bartosik, Lena Sieradzka, Martyna Markiewicz (w utworze Sophii Grace).
2. SP nr 7 - Zuzanna Mikulska, Nadia Roman, Nikola Moskwa (MY3).
3. SP nr 4 - Laila Abeid, Ewa Karwat, Nina Karkucińska, Natalia Moroz, Lena Lasota (Daj to Głośniej),

Soliści Klasy IV – VIII

1. Jakub Kubik (Alla Pugaczowa) – SP nr 1
2. Weronika Cieślak (Carla) – SP nr 7
3. Amelia Gawinowska (Dua Lipa) – SP nr 5

Zespoły Klasy IV – VIII

1. SP nr 7 – Dominika Bugalska, Nina Grzegdala, Maja Chmielewska (Tones And I)
2. SP nr 1 – Natalia Szewczyk, Julia Barzec, Lena Rymarczuk, Klaudia Stępień (w utworze Maryli Rodowicz).
3. SP nr 7 – Patrycja Nowicka, Maja Saptura, Paulina Nowicka ( w utworze Viki Gabor)

Zdjęcia - Konrad Sala UM Skierniewice.