Menu

Wśród projektów do Budżetu Obywatelskiego na rok 2021 znalazł się także projekt z naszej szkoły „Stworzenie Terenowej Bazy Edukacyjnej przy Szkole Podstawowej nr 7 im. Kornela Makuszyńskiego w Skierniewicach”. Decyzją komisji weryfikacyjnej projekt ten został oceniony pozytywnie i znajdzie się na liście projektów lokalnych. Od 26 do 31 października odbywać się będzie głosowanie nad projektami.  Do 5 listopada poznamy wyniki głosowania. 

 

Projekt naszej szkoły zakłada stworzenie przestrzeni edukacyjnej do organizacji zajęć o charakterze ekologicznym dla uczniów SP 7, montaż instalacji tematycznych, ścieżki edukacyjnej, drewnianej konstrukcji - zadaszenia dla zielonej klasy, ław, siedzisk. Będzie to także strefa edukacyjna dla mieszkańców osiedla Rawka.

Bardzo serdecznie zachęcamy do głosowania od 26 października.

Skontaktuj się z nami

Regulamin plików cookies