Menu

Wspólne przygotowanie do świętowania.

 

W piątek, 8 listopada odbył się uroczysty apel z okazji 11 listopada, Narodowego Święta Niepodległości. Tego dnia wszyscy z dumą nosiliśmy biało-czerwone kotyliony. Uczniowie klasy VB pod opieką nauczycieli zaprosili nas na ciekawą lekcję historii. Wiersze, pieśni patriotyczne, teksty historyczne wprowadziły zgromadzonych w atmosferę wydarzeń poprzedzających datę 11 listopada 1918 roku, ukazując drogę Polaków do niepodległości. O godzinie 11:11 wszyscy zebrani uroczyście śpiewali Hymn Rzeczypospolitej Polskiej w ramach akcji "Szkoła do hymnu". Szkolne obchody Narodowego Święta Niepodległości,  to ważna, wyjątkowa i piękna uroczystość. Z dumą powracamy do wydarzeń, które wzbogacają wiedzę uczniów, uczą szacunku i podkreślają symbole miłości do Ojczyzny, walki o wolność, wiarę i zwycięstwo.

Skontaktuj się z nami

Regulamin plików cookies