Menu

Nowy rok szkolny czas zacząć.

 

Czas wakacyjnego wypoczynku już za nami. Do następnych wakacji towarzyszyć nam będą wspomnienia. Dzisiaj wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 im. Kornela Makuszyńskiego rozpoczęli nowy rok szkolny 2021/2022. W naszej uroczystości uczestniczył Jarosław Chęcielewski, wiceprezydent Miasta Skierniewice. Gość przekazał list i życzenia od Prezydenta Miasta Skierniewice, Krzysztofa Jażdżyka. Dzisiejszy dzień był wyjątkowy dla najmłodszych uczestników uroczystości. 25 uczniów klasy pierwszej rozpoczęło swoją przygodę z edukacją w szkole podstawowej. Wspólnie z rodzicami najmłodsi uczestniczyli w Pasowaniu pierwszoklasistów. Po złożeniu ślubowania dyrektor szkoły Marek Czarnota, symbolicznie pasował każdego pierwszaka.  Pamiątkowe dyplomy wręczył wiceprezydent Jarosław Chęcielewski. Uczniowie klas starszych spotkali się z wychowawcami, podzielili pierwszymi wrażeniami po wakacyjnych eskapadach i z ciekawością rozpoczęli kolejny rok edukacji. 

 

Całej społeczności szkolnej życzymy przede wszystki zdrowego, stacjonarnego, dobrego roku szkolnego. Niech każdy dzień będzie pełen dobrych przeżyć i wrażeń. 

Skontaktuj się z nami

Regulamin plików cookies