Menu

Rysunek dla Bohatera.

 

Obecna sytuacja jest trudna dla nas wszystkich. Codziennie docierają do nas informacje, statystyki z walki z wirusem. Słyszymy też o bohaterach, którzy swoją pracą, zaangażowaniem pomagają, wspierają, ratują życie.

 

Szanowni Rodzice i Drodzy Uczniowie!

 

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji: „Rysunek dla Bohatera” organizowanej na FB - Rysunek dla bohaterów (Drawing for the heroes).

Drodzy uczniowie, wykonajcie rysunek związany z pracą osób, które troszczą się o nasze zdrowie i bezpieczeństwo w czasie epidemii koronawirusa: lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, policjantów, strażaków, żołnierzy i innych służb.
Nie wszyscy mogą przecież pracować zdalnie i zostać w domu. Nie zapominajcie więc o cichych bohaterach: pracujących w sklepach, kierowcach autobusów, dostawcach towarów, pracownikach różnych produkcji i wielu innych, bez których nasze życie byłoby o wiele trudniejsze.

 

Wasze prace będą znakiem wsparcia oraz podziękowaniem za ich trud i poświęcenie.

 

Wysyłajcie Wasze prace na adres: michalakb217@gmail.com

 

Beata Michalak
SP7 Skierniewice

Skontaktuj się z nami

Regulamin plików cookies