Menu

Turniej w warcaby.

9 stycznia 2020r. odbył się I Świetlicowy Turniej o tytuł :"Mistrza gry w warcaby" w kategorii klas I-III i IV-VI. Uczniowie mieli okazję do zabawy z rówieśnikami, spędzjąc  wspólnie wolny czas. Mogli rozwijać własne  zainteresowania i uzdolnienia. W czasie rywalizacji cały czas panowała  przyjazna atmosfera.

Na turniej zgłosiło się 27 uczestników. Przebiegał on w 2 etapach. W I etapie grały pary wyłonione w czasie losowania.  W etapie II  obowiązała zasada  „każdy gra z każdym“. Rozgrywki wymagały więc nie lada skupienia, ponieważ niektórzy musieli rozegrać nawet 8 partii. W rezultacie wyłoniono zwycięzców:

w karegorii klas I-III

I miejsce i tytuł "Mistrza gry w warcaby"zdobył Jakub Muras, klasa 1

II miejsce Antoni Blus, klasa 2A

III miejsce Zuzanna Mikulska, klasa 2B

 

w karegorii klas IV-VI

I miejsce i tytuł "Mistrza gry w warcaby" zdobyła Oliwia Szmigielska, klasa 6A

II miejsce Tobiasz Bartosik, 5A

III miejsce ex aequo Maja Chmielewska, klasa 5A ; NatanWójcik, klasa 6A.

Wszyscy uczesnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Zdobywcy miejsc na podium nagrody, a mistrzowie dodatkowo medale.  Gratulujemy!

Skontaktuj się z nami

Regulamin plików cookies