Wielka lekcja wf.

Uczniowie klasy Va, uczestniczyli w “WIELKIEJ LEKCJI WF'U Z PIŁKĄ RĘCZNĄ". Impreza na ok 500 dzieci zorganizowana została na obiektach OSIR przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz grupę PKN ORLEN. Uczniowie ze wszystkich skierniewickich szkół przez blisko 3 godziny, z pełnym zaangażowaniem, uczestniczyli w pokazowej lekcji wychowania fizycznego, a w rolę nauczyciela wcielił się bramkarz Reprezentacji Polski, uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Pekinie, brązowy medalista mistrzostw świata w Katarze - Marcin Wichary. Wszyscy bawili się świetnie i dawali z siebie wszystko za co zostali nagrodzeni pamiątkowymi koszulkami, na których natychmiast pojawiły się autografy gwiazdora polskich szczypiornistów.