Menu

Wkrótce święta...

Zbliża się świąteczny czas, którym  będziemy się cieszyć z naszymi bliskimi. Warto pomyśleć o tych, którzy są samotni i potrzebują naszego wsparcia. Klasy VIII a i VIII b wzięły aktywny udział w XIX edycji SZLACHETNEJ PACZKI i przekazały różnorodne trwałe produkty żywnościowe konkretnej osobie – Panu Andrzejowi. Ósmoklasiści dołączyli także świąteczne życzenia. Bardzo dziękujemy Panu Wojciechowi Florczakowi, który 11 grudnia 2019 r. dostarczył naszą paczkę. Pan Andrzej był wzruszony i serdecznie dziękował uczniom klas VIII i ich rodzicom.

Produktów było tak wiele,  że oprócz przygotowanej paczki dla Pana Andrzeja, udało nam się także wesprzeć Dom Dziecka w Strobowie. W ostatnią sobotę 14 grudnia Mateusz i Kaja – uczniowie kl. VIIIa i VIIIb wraz z rodzicami zawieźli tam wspomniane produkty. Było wiele podziękowań. Dodatkowo mieszkańcy Domu Dziecka przekazali dla ofiarodawców pięknego Św. Mikołaja  i Aniołka.

Dziękujemy!!!

Skontaktuj się z nami

Regulamin plików cookies