Menu

Szkolne Koło Wolontariatu organizuje zbiórkę - "Pomoc dla Hospicjum" im. Hanny Olszewskiej w Skierniewicach. Zachęcamy ludzi dobrego serca i dobrej woli do włączenia się do akcji.

Zbieramy: maseczki, rękaiwczki, płyny dezynfekcyjne, ręczniki papierowe, papier toaletowy, fartuchy medyczne, wode mineralną, mydła w płynie, szampony, płyny do kąpieli, oliwki pielęgnacyjne, kremy do rąk oraz środki, czyszczące pod każda postacią.

CHętnych, którzy chcą dołączyć do akcji i pomóc, prosimy o dostarczenie artykułów do szkoły od godz. 8.00 do 14.00. W dostarczeniu prosimy o pomoc Rodziców. W szatni przygotowany jest pojemnik na przyniesione rzeczy. Prosimy o dołączenie karteczek z imieniem, nazwiskiem i klasą.

Wszystkie rzeczy zostaną przekazane personelowi medycznemu oraz podopiecznym Hospicjum.  

Skontaktuj się z nami

Regulamin plików cookies