Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/sp7skie/public_html/sp7skierniewice.pl/old/modules/mod_susnet_likebox/mod_susnet_likebox.php on line 18

Informator Kulturalny

Informacje

Użytkowników:
2
Artykułów:
415
Odsłon artykułów:
858502

 


 

 

Akcja BohaterOn

W październiku w naszej szkole został przeprowadzony ogólnopolski projekt  BohaterON o tematyce historycznej, mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstanie Warszawskiego poprzez wysłanie Im pocztówki, kartki, laurki  z życzeniami  bądź listu.

Czytaj więcej...

 


Informacja Szkolnego Koła Wolontariatu

  W  ramach działalności Szkolnego Koła Wolontariatu w naszej szkole odbywa się akcja zbiórki pieniędzy na leczenie 16-letniego Wiktora Foksa - ucznia, młodego piłkarza, którego dotknęła ciężka choroba - nowotwór kręgosłupa. 

Czytaj więcej...


 

Wspólne przygotowanie do świętowania.

W piątek, 8 listopada odbył się uroczysty apel z okazji 11 listopada, Narodowego Święta Niepodległości. Tego dnia wszyscy z dumą nosiliśmy biało-czerwone kotyliony. Uczniowie klasy VB pod opieką nauczycieli zaprosili nas na ciekawą lekcję historii.

Czytaj więcej...

 


 

Szlakiem Powstania Warszawskiego.

Klasy VIIIa i VIIIb 30 października zwiedziły Muzeum Powstania Warszawskiego. Funkcjonuje ono od 31 lipca 2004, a mieści się w dawnej Elektrowni Tramwajów Miejskich w Warszawie. Muzeum jest wyrazem hołdu dla tych, którzy walczyli i ginęli za Polskę i jej stolicę.

Czytaj więcej...


O ptakach w bibliotece. 

24 października 2019 roku klasa VI B uczestniczyła w MBP nr 4 w Skierniewicach w spotkaniu z przedstawicielem Bolimowskiego Parku Krajobrazowego pod hasłem "Ptaki BPK". Pani Kinga Nowak opowiedziała uczniom o gatunkach ptaków, które najczęściej możemy spotkać w parku.

Czytaj więcej...