Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/sp7skie/public_html/sp7skierniewice.pl/old/modules/mod_susnet_likebox/mod_susnet_likebox.php on line 18

Informator Kulturalny

Informacje

Użytkowników:
2
Artykułów:
415
Odsłon artykułów:
858481

 

Konkurs Bezpiecznie i Zdrowo.

W dniu 7 kwietnia 2016 roku , w którym obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia, w Szkole Podstawowej nr7 im Kornela Makuszyńskiego w Skierniewicach odbyła się III edycja Międzyszkolnego Konkursu Bezpiecznie i Zdrowo. Konkurs objął patronatem Prezydent Miasta Skierniewice Pan Krzysztof Jażdżyk.

Dzięki współpracy Komendy Miejskiej Policji, Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego oraz Rady Rodziców ze Szkoły Podstawowej nr7 uczniowie z klas pierwszych, drugich i trzecich skierniewickich szkół podstawowych mogli zaprezentować swoją wiedzę z zakresu bezpieczeństwa w domu, w szkole, na drodze oraz z pierwszej pomocy przedmedycznej, jak też sprawdzić swoją sprawność fizyczną.

W części teoretycznej, którą opracowały pani Beata Michalak oraz Danuta Madej oprócz wiedzy, uczestnicy propagowali zdrowy sposób odżywiania się przygotowując kanapki z odpowiednio dobranych produktów oraz plakat promujący zdrowy styl życia. Pan Jarosław Patan zadbał o atrakcyjne konkurencje sportowe.

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwali: st. sierżant Justyna Majchrowska – przedstawicielka KMP, st. aspirant Jan Biernat – przedstawiciel KMPSP oraz Domnika Dąbrowska i Igor Juraś reprezentujący Radę Rodziców.

Wyniki konkursu:
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 4
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 7
III miejsce Szkoła Podstawowa nr 1
IV miejsce – Szkoła Podstawowa 5
V miejsce – Szkoła Podstawowa nr 9


Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7 pan Marek Czarnota oraz zastępca naczelnika wydziału Edukacji pani Zofia Ulińska wręczyli zwycięzcom nagrody i dyplomy. Pozostali uczestnicy otrzymali drobne upominki.

Organizatorami konkursu byli nauczyciele klas I-III panie: Bogusława Synajewska, Paulina Lesiak,  Justyna Miszke, Danuta Madej, Beata Michalak. Całość koordynowały Anna Śmieszek oraz  Barbara Pietrzyk.