Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/sp7skie/public_html/sp7skierniewice.pl/old/modules/mod_susnet_likebox/mod_susnet_likebox.php on line 18

IV MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIOSENKI „KORNELEK 2016”

Pod Patronatem Prezydenta Miasta Skierniewice p. Krzysztofa Jażdżyka odbyła się IV edycja Międzyszkolnego Konkursu Piosenki "Kornelek" organizowanego w Naszej szkole.W bieżącym roku tematem przewodnim była muzyka z lat 60-70. Gościliśmy przedstawicieli wszystkich skierniewickich szkół. Wśród prezentowanych utworów można było usłyszeć następujące piosenki „O mnie się nie martw”, „Rudy rydz”, „Parasolki” czy „Małgośka”. Jury w składzie: Danuta Zglińska, Irena Socichowska, Katarzyna Grzegorzewska wyłoniło następujących laureatów:

Kategoria I (klasy I-II):

I miejsce: Małgorzata Wierzbicka SP nr 2

II miejsce: Natalia Błaziak SP nr 2

III miejsce: Natalia Chudzio SP nr 4

Juliusz Stoliński SP nr 1

Kategoria II (klasy III-IV):

I miejsce: Natalia Zglińska SP nr 9

II miejsce: Jakub Kubik SP nr 1

III miejsce: Natalia Sałajczyk SP nr 7

III miejsce: Anna Łazęcka SP im. Ks. Konarskiego

Kategoria III (klasy V-VI):

I miejsce: Urszula Szymańska SP nr 2

II miejsce: Zofia Seliga SP nr 7

III miejsce: Dawid Lange SP nr 5

Weronika Łagowska SP nr 1

Marta Piłat SP nr 4

Kategoria IV (zespoły):

I miejsce: Lena Marcinkowska, Wiktoria Goszkowska SP im. Ks. Konarskiego

II miejsce: Małgorzata Miklaszewska, Wiktoria Piłat, Alicja Baran SP nr 5

III miejsce: Klaudia Nowakowska, Weronika Łagowska, Beata Konarzewska, Iwona Winiarska SP nr 1

Anna Libera, Julia Okraska, Maria Duda SP im. Ks. Konarskiego

Artykuł o Konkursie "Kornelek" i galeria zdjęć portalu Skierniewice Nasze Miasto - przeczytaj