Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/sp7skie/public_html/sp7skierniewice.pl/old/modules/mod_susnet_likebox/mod_susnet_likebox.php on line 18

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego

W dniu 3.06.2016r. w naszej szkole odbył się III Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „I ♥ English” objęty patronatem Prezydenta Miasta Skierniewice. Wzięli w nim udział uczniowie klas IV ze wszystkich skierniewickich szkół.
W zmaganiach z językiem angielskim zwyciężyli:

I miejsce - Weronika Kotowska (SP 5)

II miejsce - Jan Reszka (SP 4)

III miejsce - Szymon Rechnio (SP im. Konarskiego)

wyróżnienie - Sebastian Starbała (SP 7), Aleksandra Kraszewska (SP 2), Dawid Paćkowski (SP 5)

Gratulujemy.