Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/sp7skie/public_html/sp7skierniewice.pl/old/modules/mod_susnet_likebox/mod_susnet_likebox.php on line 18

Dzień Dobrego Słowa - edycja czerwcowa.

13 czerwca odbył się po raz trzeci Dzień Dobrego Słowa. Uczniowie w czasie zajęć przygotowywali plakaty oraz prezentacje w programie PowerPoint promujące słowo „Dzień dobry”.

Zawierały one pięknie ozdobione napisy, rysunki, wiersze, rymowanki oraz tłumaczenia zwrotu „Dzień dobry” na różne języki, w tym angielski i niemiecki (nauczane w naszej szkole), jak również francuski, hiszpański, ukraiński, a nawet japoński. Powstałe plakaty zawieszone zostały na ścianach korytarzy szkolnych, by uczniowie mogli je oglądać, czytać i poznawać jeszcze lepiej ten „magiczny” zwrot. „Dzień dobry” wypowiadane było tego dnia znaczniej częściej niż zwykle, tworząc miłą atmosferę. Oby zagościła ona w naszej szkole na dłużej :-)