Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/sp7skie/public_html/sp7skierniewice.pl/old/modules/mod_susnet_likebox/mod_susnet_likebox.php on line 18

IV edycja Mini Playback Show.

28 października 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 7 w Skierniewicach odbył  się organizowany pod patronatem Prezydenta Miasta Skierniewice, IV Międzyszkolny  Konkurs „ Mini Playback Show”. W tej edycji wzięło udział 52 uczestników, którzy wcielali  się w postacie wybranych solistów  lub zespołów, naśladując ich gesty, ruchy ust  oraz charakterystyczne cechy wyglądu. Z roku na rok poziom konkursu jest coraz wyższy. Wszyscy wykonawcy wypadli znakomicie. Włożyli w występ bardzo  dużo pracy i zaangażowania. Zabawa była przednia zarówno dla dzieci, nauczycieli i publiczności. Gorąca atmosfera towarzyszyła występom do samego końca. Jury w składzie: Pani Michalina Karwat, Pani Zofia Ulińska, Pan Artur Sułek oraz Pan Łukasz Ludwicki  miało duży problem z przyznaniem miejsc, gdyż poziom jaki zaprezentowali mali artyści był bardzo wysoki i wyrównany.  Ostatecznie po podliczeniu punktów ustalono następujący werdykt:
W kategorii : Soliści klas I-III
  I miejsce - Wieteska Stanisław SP Im. Ks. Konarskiego
II miejsce - Kowalska Zofia SP  Nr  4
 III miejsce - Golis Gabriela SP Nr 4
W kategorii : Zespoły klas I-III
  I miejsce – Przybysz Patryk, Ozdoba Patrycja, Kłosiński Daniel, Stańczyk Ksawery, Sadkowski Maciej SP NR 1
II miejsce – Dulnikiewicz Julia, Foks Oliwia, Sobieraj Julia, Mazurek Igor, Wyszogrodzki Dominik, Szturomski Stanisław SP NR 4
 III miejsce – Bugalska Dominika, Kaczmarczyk Filip SP 7
W kategorii: Soliści klas IV – VI
I miejsce – Goszkowska Wiktoria  SP Im. Ks. Konarskiego
II miejsce – Kubik Jakub SP NR 1