Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/sp7skie/public_html/sp7skierniewice.pl/old/modules/mod_susnet_likebox/mod_susnet_likebox.php on line 18

Informator Kulturalny

Informacje

Użytkowników:
2
Artykułów:
415
Odsłon artykułów:
830189

     Moja Rawka.

W ramach projektu pt. „Ekologiczny kalejdoskop w Szkole Podstawowej nr 7 im. Kornela Makuszyńskiego w Skierniewicach" uczniowie klasy III a  i V uczestniczyli w zajęciach terenowych,  które odbyły się nad rzeką Rawka w okolicach Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Uczniowie mieli za zadanie zebranie  i znaczenie gatunków roślin i zwierząt występujących w okolicy rzeki Rawka. Na podstawie analizy roślin w oparciu o klucze do oznaczania, stworzą własny przewodnik roślin i zwierząt. Następne wyjście w teren w poszukiwaniu roślin i zwierząt na wiosnę.