Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/sp7skie/public_html/sp7skierniewice.pl/old/modules/mod_susnet_likebox/mod_susnet_likebox.php on line 18

Świetlicowe spotkania z przyrodą.

W ramach projektu EKOLOGICZNY KALEJDOSKOP na świetlicy odbywają się zajęcia, poszerzające wiedzę na temat zwierząt i roślin oraz ekosystemów, w których żyją.Podczas pierwszych zajęć uczniowie zapoznawali się ze zwierzętami występującymi w lesie i na  łące. Zadaniem uczniów było prawidłowe ułożenie puzzli przedstawiających zwierzęta i rośliny, a następnie rozwiązanie przyrodniczych łamigłówek.