Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/sp7skie/public_html/sp7skierniewice.pl/old/modules/mod_susnet_likebox/mod_susnet_likebox.php on line 18

Informator Kulturalny

Informacje

Użytkowników:
2
Artykułów:
415
Odsłon artykułów:
850247

 

V Międzyszkolny Konkurs Piosenki "Kornelek" 2017.

Tegoroczna, piąta edycja Międzyszkolnego Konkursu Piosenki "Kornelek" była małym jublieuszem popularnego wśród uczniów szkół podstawowych konkursu. Dzięki uprzejmości dyrekcji Centrum Kultury i Sztuki młodzi artyści prezentowali swoje umiejętności ze sceny kina Polonez. W tym roku wokaliści ze skierniewickich szkół wykonywali piosenki Agnieszki Osieckiej. Choć repertuar był wymagający, to mimo tego występujący uczniowie poradzili sobie bardzo dobrze. Jury konkursowe w składzie: Irena Socichowska, Zuzanna Gąsiorowska, Artur Sułek, Marek Czarnota miało trudne zadanie do wykonania, ale po konstruktywnych obradach wyłoniło laureatów:

Kategoria klas I – II
I miejsce – Natalia Błaziak (SP nr 2)
II miejsce – Justyna Ilińska (SP nr 4)
III miejsce – Natalia Kalisz (SP nr 9)

Kategoria klas III – IV
I miejsce – Małgorzata Wierzbicka (SP nr 2)
II miejsce – Natalia Chudzio (SP nr 4)
III miejsce – Hanna Wojciechowska (SP nr 7)
Wyróżnienie: Patrycja Kułagowska (SP nr 7)

Kategoria klas V – VI
I miejsce – Liwia Heichman (SP nr 4)
II miejsce – Michał Gołębiowski (SP nr 7)
III miejsce – Wiktoria Talarek (SP nr 5)
Wyróżnienia: Urszula Szymańska (SP nr 2) i Natalia Zglińska (SP nr 9)

Zespoły
I miejsce – SP im. ks. S. Konarskiego (Wiktoria Goszkowska, Lena Marcinkowska)
II miejsce – SP nr 7 (Lidia Łukasik, Karina Starbała, Weronika Cieślak, Dominika Bugalska)
III miejsce – SP im. ks. S. Konarskiego (Anna Łazęcka, Maja Caban)

Zdjęcia dzięki uprzejmości p.Joanny Młynarczyk "Głos Skierniewic i okolicy".