Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/sp7skie/public_html/sp7skierniewice.pl/old/modules/mod_susnet_likebox/mod_susnet_likebox.php on line 18

Informator Kulturalny

Informacje

Użytkowników:
2
Artykułów:
415
Odsłon artykułów:
858513

 

Międzyszkolny Konkurs "Bezpiecznie i Zdrowo".

07.04.2017 roku odbyła się w naszej szkole IV edycja Międzyszkolnego Konkursu Bezpiecznie i Zdrowo pod patronatem Prezydenta Miasta Skierniewice. W rozgrywkach umysłowych i sportowych udział wzięło 6 drużyn ze szkół podstawowych z terenu miasta.
W części teoretycznej uczniowie zmagali się z sześcioma zadaniami: krzyżówka, rozpoznawanie grup i nazywanie znaków drogowych, układanie haseł o tematyce bezpieczeństwa  z rozsypanki wyrazowej, dopisywanie nr alarmowych do pojazdów, puzzle z zakresu bezpieczeństwa, rozpoznawanie produktów zmysłem smaku oraz przypisywanie ich do określonej grupy z piramidy żywienia. Po części teoretyczne rozpoczęły się konkurencje sportowe. Uczniowie biorący udział wykazali się bardzo dobrym przygotowaniem i wielkim zaangażowaniem w rozgrywkach. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody, a za pierwsze, drugie i trzecie miejsce organizatorzy przewidzieli nagrody dla szkoły. W pracach jury brali udział przedstawiciele: WORD-u, policji, PSP, którzy byli jednocześnie sponsorami nagród oraz pielęgniarka szkolna i instruktor nauki jazdy.

I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 4
II miejsce Szkoła Podstawowa nr 5
III miejsce Szkoła Podstawowa nr 9
Organizatorami konkursu byli nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej oraz nauczyciel wychowania fizycznego Szkoły Podstawowej nr 7: Paulina Lesiak, Danuta Madej, Beata Michalak, Justyna Miszke, Anna Paćkowska, Jarosław Patan, Barbara Pietrzyk, Bogusława Synajewska.