Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/sp7skie/public_html/sp7skierniewice.pl/old/modules/mod_susnet_likebox/mod_susnet_likebox.php on line 18

Informator Kulturalny

Informacje

Użytkowników:
2
Artykułów:
415
Odsłon artykułów:
861615

 

 

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego I love English.

W tym roku szkolnym odbyła sie IV edycja Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego I love English. W konkursie biorą udział uczniowie klas IV skierniewickich szkół. Sprawdza on wiedzę gramatyczno-leksykalną oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem tekstów w języku angielskim. Podobnie jak w latach poprzednich uczestnicy mieli możliwości pogłębienia wiedzy i umiejętności z języka angielskiego oraz sprawdzenia jej.