Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/sp7skie/public_html/sp7skierniewice.pl/old/modules/mod_susnet_likebox/mod_susnet_likebox.php on line 18

Informator Kulturalny

Informacje

Użytkowników:
2
Artykułów:
415
Odsłon artykułów:
858514

 

 

Międzyszkolny Konkurs Bezpiecznie i Zdrowo.

   

10 kwietnia 2018 roku odbyła się V edycja Międzyszkolnego Konkursu Bezpiecznie i Zdrowo. Konkurs objął patronatem Prezydent Miasta Skierniewice Pan Krzysztof Jażdżyk. 

Podobnie jak wpoprzednich edycjach zmagania uczestników konkursu zorganizowane zostały przy współpracy Komendy Miejskiej Policji, Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej oraz Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 7.

Drużyny reprezentujące skierniewickie szkoły podstawowe sprawdziły swoją wiedzę z zakresu bezpieczeństwa
w domu, w szkole, na drodze oraz pierwszej pomocy przedmedycznej. Uczniowie klas młodszych sprawdzili także swoją sprawność fizyczną w części praktycznej.
 

 

 

Wyniki konkursu:

I miejsce –  Szkoła Podstawowa nr 5 
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 7 
III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 4

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7 pan Marek Czarnota oraz zastępca naczelnika wydziału Edukacji pani Zofia Ulińska wręczyli zwycięzcom nagrody i dyplomy. Pozostali uczestnicy otrzymali drobne upominki.