Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/sp7skie/public_html/sp7skierniewice.pl/old/modules/mod_susnet_likebox/mod_susnet_likebox.php on line 18

Informator Kulturalny

Informacje

Użytkowników:
2
Artykułów:
415
Odsłon artykułów:
809857

 


 

 

Dobra informacja dotarła do nas z Łodzi. Wniosek napisany do WFOŚiGW w Łodzi, przez nauczycielki naszej szkoły, na utworzenie pracowni biologiczno-chemicznej pn. "Ekologicznie-chemicznie o bioróżnorodności w Szkole Podstawowej nr 7 im. K. Makuszyńskiego w Skierniewicach" został pozytywnie rozpatrzony i otrzymamy dofinansowanie z Funduszu. Tym samym powstanie ekopracownia. Gratulacje dla autorek projektu.