Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/sp7skie/public_html/sp7skierniewice.pl/old/modules/mod_susnet_likebox/mod_susnet_likebox.php on line 18

O ptakach w bibliotece.

24 października 2019 roku klasa VI B uczestniczyła w MBP nr 4 w Skierniewicach w spotkaniu z przedstawicielem Bolimowskiego Parku Krajobrazowego pod hasłem "Ptaki BPK". Pani Kinga Nowak opowiedziała uczniom o gatunkach ptaków, które najczęściej możemy spotkać w parku. Cały wykład podparty był zdjęciami oraz nagraniami śpiewu ptaków. Pani przypomniała również ludowe podania łączące konkretne gatunki ptaków z wydarzeniami. Uczniowie słuchali z uwagą, zadawali pytania, a w nagrodę otrzymaliśmy budkę dla ptaków.