Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/sp7skie/public_html/sp7skierniewice.pl/old/modules/mod_susnet_likebox/mod_susnet_likebox.php on line 18

Informator Kulturalny

Informacje

Użytkowników:
2
Artykułów:
415
Odsłon artykułów:
858478

 

Turniej Integracyjny

Społeczności Szkolnej

  

2017/2018

 

IV edycja Turnieju.

 

Przed nami już IV edycja Turnieju Integracyjnego. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i zasadami obowiązującymi w tym roku. Jak zawsze z niecierpliwościa czekamy na to wyjątkowe sportowe wydarzenie w naszej szkole.

Regulamin i zasady IV edycji Turnieju - pobierz.

 


 

2016/2017

 

 III Turniej Integracyjny Społeczności Szkolnej.

 

W tym roku odbyła się juz III edycja Turnieju Integracyjnego Społeczności Szkolnej. Jak co roku odbywał się on pod patronatem Prezydenta Miasta, a opiekę medialną sprawowała redakcja „Głosu Skierniewic i okolicy”. Tegoroczna edycja turnieju różniła się od poprzednich. Klasy zostały podzielone na dwie grupy turniejowe: w sobotę 4 marca klasy 0 – III, natomiast 11 marca 2017 klasy IV – VI. W drugą sobotę Turniejowym zmaganiom przyglądał się Wiceprezydent Skierniewic p. Jarosław Chęcielewski. Głównym celem imprezy była integracja społeczności szkolnej. Co roku Turniej cieszy się coraz większym zainteresowaniem rodziców, którzy wspólnie z wychowawcami przygotowują występy dzieci, opiekują się i wspierają w zmaganiach turniejowych w konkurencjach sportowych. Jest to także sprawdzian pomysłowości i kreatywności wychowawców, dzieci i rodziców. Klasy przygotowują prezentacje, układy taneczne, transparenty, ale także, jak to było widać w tegorocznej edycji, przebierają się. W czasie Turnieju szkoła tętni zabawą, radością. Rywalizacja w przygotowanych konkurencjach przynosi emocje w czasie zawodów. Wszyscy uczestnicy bardzo dobrze się bawią na tej imprezie szkolnej. Efektem Turniejowych zmagań w siatkówkę są cykliczne spotkania w ciągu roku szkolnego rodziców na zajęciach rekreacyjno – sportowych na sali gimnastycznej w szkole. Odpoczynek, relaks, aktywne spędzanie wolnego czasu.                                                    

 

  Wyniki Turnieju klas 0 - III - zobacz

  Wyniki Turnieju klas IV - VI - zobacz

 


 

2015/2016

Rozpoczęła się II edycja Turnieju Integarcyjnego Społeczności Szkolnej. Za nami już dwie soboty rozgrywek. 


Wyniki grupy 1 - 12 marca 2016 - pobierz

Prezentacja z rozgrywek grupy pierwszej - pobierz.

Galeria pierwszej grupy rozgrywek - zobacz.

 

Wyniki grupy 2 - 19 marca 2016 - pobierz

Prezentacja z rozgrywek grupy drugiej - pobierz.

Galeria drugiej grupy rozgrywek - zobacz

 

Wyniki grupy 3 - 2 kwietnia 2016 - pobierz

Prezentacja z rozgrywek grupy trzeciej - pobierz.

Galeria trzeciej grupy rozgrywek - zobacz

 

FINAŁ II TURNIEJU INTEGRACYJNEGO

 

SPOŁECZNOŚCI SZKOLNEJ

 

Wyniki finału - 9 kwietnia 2016 - pobierz

 

Prezentacja z rozgrywek finałowych - pobierz.

 

Galeria rozgrywek finałowych - zobacz

 

Galeria filmów z rozgrywek 2015/2016

Klasa 0 a