Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/sp7skie/public_html/sp7skierniewice.pl/old/modules/mod_susnet_likebox/mod_susnet_likebox.php on line 18

Informator Kulturalny

Informacje

Użytkowników:
2
Artykułów:
415
Odsłon artykułów:
861622

 

 INFORMACJA W SPRAWIE UBEZPIECZENIA NNW DZIECI

 

W imieniu Dyrekcji i Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 7

im. K. Makuszyńskiego w Skierniewicach, informujemy, że w związku ze zmianą przepisów prawa (Ustawa o Działalności Ubezpieczeniowej i Reasekuracyjnej z dnia 11.09.2015) uległy zmianie zasady zawierania ubezpieczenia NNW dla dzieci.

 

NNW jest ubezpieczeniem dobrowolnym. W związku z tym:

1) Szkoła zdecydowała, że ubezpieczenie w formie grupowej

w r. szk. 2016/2017 zawarte jest tylko do 30 września 2016.

 

2) Państwo, jako rodzice decydujecie sami, czy chcecie

ubezpieczać swoje dzieci czy nie. My, jako szkoła do tego oczywiście zachęcamy. Z doświadczenia wiemy, że wypadki się zdarzają, w szkole, na zajęciach sportowych, w drodze do domu lub w sytuacjach pozalekcyjnych. Bardzo ważne jest aby dzieci posiadały takie ubezpieczenie.

 

3) Nie chcemy decydować za rodziców i narzucać jednego wariantu ubezpieczenia. Państwo, sami wybieracie dowolny wariant w zależności od potrzeb i możliwości finansowych.

 

Możecie Państwo skorzystać z oferty każdego towarzystwa ubezpieczeniowego, w ramach indywidualnego ubezpieczenia,  ale prosimy zrobić to jak najszybciej, gdyż
od 01.10.2016  Państwa dzieci nie będą miały ochrony.